Körüklü Tente Çeşitleri, yapıları ve bilmeniz gerekenler 😉

Körüklü Tente Gölgeleme Sistemleri hakkında aklınızda soru işareti kalmasın !

Körüklü tente, açılıp kapanabilen kumaş bir çatıya sahip olan bir tente türüdür. Genellikle bahçe, teras, kafe veya restoran gibi açık hava alanlarında kullanılır. Adını, tentenin kumaş yapısındaki körük benzeri katlanabilir bölümlerden almıştır. Körüklü tente, açılır kapanır yapısı sayesinde kullanıcılara istedikleri miktarda güneş ışığı ve havalandırma sağlar.

Körüklü Tente Çeşitleri, yapıları ve bilmeniz gerekenler

Körüklü Tente Çeşitleri, yapıları ve bilmeniz gerekenler

Körüklü tenteler, manuel veya otomatik olarak çalışabilir. Otomatik körüklü tenteler, uzaktan kumanda veya duvara monte edilmiş bir anahtar ile kontrol edilebilir. Manuel körüklü tenteler, genellikle bir kol veya zincir kullanarak açılıp kapatılır.

Körüklü Tente Çeşitleri, yapıları ve bilmeniz gerekenler

işyerinde körüklü tente kullanımına örnek

Körüklü tentelerin kullanım amacı, açık hava alanlarında güneş ışınlarından ve yağmurdan korunmak, aynı zamanda rahat bir ortam sağlamaktır. Bu tenteler, bahçe veya teras gibi açık hava alanlarındaki oturma veya yemek alanlarının gölge altında kalmasını sağlar. Kafeler, restoranlar, oteller, havuz başları gibi ticari alanlarda da sıklıkla kullanılır.

Ayrıca Körüklü tente kumaşı üzerine baskı yapılabilir. Firmanızın Logosunun basılması ile çok iyi bir reklam aracı haline gelebilir. Basklı Körüklü Tente için ayrıca fiyat sorunuz.

Avrupa menşeili, solmaya karşı 5 yıl garantili akrilik kumaşı ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz..

Ayrıca körüklü tenteler, evlerde de kullanılabilir ve balkon, veranda gibi alanlarda güneş ışınlarından ve yağmurdan korunmak için idealdir. Ürüne, tedarikte güvenli ve hızlı montaj ekibi ile İlknur Branda Sistemleri ile ulaşabilirsiniz.

Körüklü tentelerde hangi renklerin seçileceği, tercih edilen tarz, renk uyumu ve kullanım amacına göre değişebilir. Ancak, genel olarak açık hava alanlarında kullanılan körüklü tentelerde açık ve pastel tonlarda renkler tercih edilir. Bu renkler, bahar ve yaz aylarının canlılığını yansıtır ve açık hava alanlarında daha ferah ve huzurlu bir atmosfer oluşturur.

Ayrıca, körüklü tentelerin kullanıldığı mekanda bulunan mobilyaların, duvarların ve diğer dekorasyon unsurlarının rengine uygun bir renk seçimi yapılması da önemlidir. Bu, bütünlük sağlayarak mekanda uyumlu bir görünüm yaratır.

Sonuç olarak, tercih edilen tarz, dekorasyon ve kullanım amacına bağlı olarak, açık ve pastel tonlarda renkler, körüklü tentelerde güzel bir seçim olabilir.


İlknur Branda olarak, yılların deneyim ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimiz için çeşitli gölgelendirme çözümleri sunuyoruz. İlknur Branda, yüksek hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti politikası, güler yüzlü, hızlı ve profesyonel servis hizmetleri ve sürekli gelişim vizyonu ile sizlere en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Sizde "Güneşi ve Gölgeyi kontrol etmeniz için" çalışmalarını yürüten, İlknur Branda ile bahçenizi, kafenizi, balkonunuzu, işyerinizi, kısaca gölgeye ihtiyacınız olan her yeri gölgelendirebilirsiniz.  Bizi şimdi arayın !

İlknur Branda LOGO 90px2

İlknur Branda, 1990'lardan günümüze deneyim ve tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek sizler için gölgeleme çözümleri sunmaktadır.

Keşif, ölçü, ve güncel fiyatlar için bizi hemen arayın ! Profesyonel ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazır bekliyor..

İletişim

Tasarım & Barındırma Tuncer.web.tr

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. 2024 DMC © All Rights Reserved

Whatsapp ile sor
Merhaba !
İlknur branda tente sistemlerine hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?