İlknur Branda Çadır Tente

Branda malzemesi birçok farklı amaçla kullanılan bir çeşit kumaş türüdür. İster açık hava etkinlikleri için çadır veya tente, ister yük taşımacılığı için kaplama amaçlı kullanılsın, branda malzemesi dayanıklılığı ve esnekliğiyle öne çıkmaktadır. İlknur Branda, bu konuda uzmanlaşmış bir firmadır ve yüksek kaliteli branda çadır, tente ve kaplamalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktadır.

İlknur Branda

Branda kumaş, sert ve sağlam bir yapıya sahip olması sayesinde çok amaçlı bir kullanıma sahiptir. Birçok farklı renk, desen ve boyutlarda üretilen branda çadırlar, etkinlikler için güvenli ve rahat bir alan sağlar. Ayrıca, açık havada yapılan etkinliklerde hava koşullarına karşı koruma sağlar ve güneşin zararlı UV ışınlarından korunmanızı sağlar.

Branda tente, işletmelerin dış mekanlarını kullanmalarına imkan sağlayan önemli bir üründür. Güneş ışınlarından korunmanın yanı sıra yağmur, kar ve rüzgar gibi hava koşullarına karşı da koruma sağlar. İlknur Branda, müşterilerine farklı boyutlarda, şekillerde ve renklerde branda tente seçenekleri sunar.

Branda Çadır İlknur Branda'dan Alınır

Biz Ne Yaparız ? Biz Kimiz ? Nasıl Yaparız ?

Branda çadır ve tente firması olarak İlknur Branda bir aile işletmesi şeklinde Alanya' da kuruldu. Ancak babadan oğula devam eden bu sektördeki geçmişimiz, 1990 yılına kadar gitmektedir. 30 yılı aşkın tecrübe ve birikim ile hizmet sunmaktayız.

İlknur Branda, dış ortam alan kapama, kaplama ve gölgelendirme ürünleri tedarik, dikim ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Sunduğumuz ürünler arasında branda ürünleri, tente çeşitleri, pergole tente sistemleri, rolling roof açılır kapanır tavan sistemleri, balkon perdesi, plaj minder ve şemsiyesi, asma germe membran gölge sistemleri, jüt gölgelik gibi ürünler bulunmaktadır.

Kaliteli ürün ve işçilikten ödün vermeden, hızlı ve dürüst ticareti benimsiyoruz. Kesinleşen siparişinizi zamanında size teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma ve hizmet sunma politikamız mevcuttur. Bu doğrultuda sizi daha iyi anlıyor ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.